Pályázóknak / Határtalan nyár 2024

A MOL – Új Európa Alapítvány 2024. március 8-án hirdette meg a Határtalan nyár kulturális pályázatát, amely a határon túli fesztiválokat és hagyományőrző nyári programokat fogja össze. A pályázat olyan kulturális rendezvényekhez kíván hozzájárulni, amelyek az anyaország és a szomszédos országok kulturális kapcsolódásait kiszélesítik, élményekkel, koncertekkel, hagyományőrző foglalkozásokkal és helyi rendezvényekkel színesítik.

A pályázati időszak 2024. március 25-én lezárult, ezúton is köszönjük a nagyfokú érdeklődést a pályázat iránt!

A pályázatokat az Alapítvány Kuratóriuma értékeli, azok elbírálásának várható időpontja 2024. május 7., ezt követően haladéktalanul tájékoztatást adunk annak eredményéről.