Pályázóknak / Zöld Oázis

A MOL – Új Európa Alapítvány 2024. március 8-án meghirdetett új fenntarthatósági pályázatának célja olyan kezdeményezések támogatása Magyarországon, amelyek összehozzák és segítik a helyi lakosokat egy adott településen, lakókörzetben vagy kistérségben. A Zöld Oázis pályázat keretében megvalósuló projektek egyben terjesztik a környezettudatos szemléletet, és erősítik a város-vidék együttműködést a fenntarthatóság és a környezetvédelem terén.

A pályázati időszak 2024. március 28-án lezárult, ezúton is köszönjük a nagyfokú érdeklődést a pályázat iránt!

A pályázatokat az Alapítvány Kuratóriuma értékeli, azok elbírálásának várható időpontja 2024. május 7., ezt követően haladéktalanul tájékoztatást adunk annak eredményéről.